ДОСТАВКА 0 ГРН!

Ідеальний стан.
Wi-Fi подключение
Автоматичний двосторонній друк
Мережа
Швидкість друку 33 стор./хв A4
Друк першої сторінки здійснюється за вісім секунд
Сканування документів безпосередньо в електронний лист або мережеву папку
Дві головки сканера дають змогу отримати двосторонні копії після одного сканування
Загальний доступ до друкованих ресурсів завдяки під'єднаному до мережі Ethernet БФП
Виконання більшого обсягу завдань завдяки максимальній місткості до 800 аркушів паперу (додатковий лоток на 500 аркушів)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип принтера | Лазерный |
| Тип сканера | Планшетный с автоматическим податчиком документов (АПД) |
| Функции МФУ | Копир, Принтер, Сканер, Факс |
| Цветность печати | Черно-белая |
| Класс устройства | Офисный |
| Формат бумаги | А4 |
| Метод печати | Лазерная |
| Количество цветов | 1 |
| Скорость ч/б печати (A4) | 33 ст./мин |
| Интерфейсы | USB, Ethernet, Wi-Fi |
| Количество страниц | 50000 стр. |
| Особенности | Автоматическая двусторонняя печать |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Лоток подачи | 250 лист. |
| Лоток приема | 150 лист. |
| Разрешение печати | |
| Максимальное разрешение ч/б печати по Х | 1200 dpi |
| Максимальное разрешение ч/б печати по У | 1200 dpi |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 440 мм |
| Высота | 383 мм |
| Глубина | 424 мм |
| Вес | 15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Порти підключення | Lan RJ-45, USB |
| Колір | Багатофункційний пристрій |
Информация для заказа
- Цена: 16 000 ₴









