
Принтер лазерный Canon I-SENSYS LBP312x «КАК НОВЫЙ» Гарантия 6 мес!
6 900 ₴
- В наличии
- +380 (66) 046-26-05Фізична Особа-Підприємець Вінс Андр
Акция!! До 31 08 2023 бесплатная доставка!
Б/У принтер в состоянии нового
Вот несколько причин, почему стоит обратить внимание на эту модель:
1. Быстрота и эффективность: Canon LBP312x способен печатать до 45 страниц в минуту!
2. Превосходное качество печати: Благодаря разрешению 1200 x 1200 dpi, вы получите яркие, четкие и детализированные отпечатки.
3. Легкий доступ и удобство использования: Компактный дизайн принтера Canon LBP312x позволяет легко разместить его на вашем столе или полке.
4. Гибкость и мобильность: Благодаря беспроводному подключению Wi-Fi и поддержке мобильной печати, вы можете легко распечатывать документы с компьютеров, смартфонов и планшетов.
5. Большой объем печати: Canon LBP312x оснащен большим лотком для бумаги, вмещающим до 550 листов, что позволяет избежать частого перезаполнения бумагой.
6. Экономия энергии: Этот принтер имеет режим автоматического выключения, который снижает энергопотребление в периоды бездействия.
Canon LBP312x - это надежное и мощное решение для всех, кто нуждается в высококачественной печати в своем рабочем пространстве. Он сочетает в себе быстроту, качество и удобство использования, чтобы обеспечить вам максимальную производительность и удовлетворение от использования принтера.
Механізм друку
Швидкість друкуОдносторонній друк (A4): до 43 стор/хв
Двосторонній друк (A4): до 34,4 зобр/хв
Односторонній (A5, альб. орієнтація): до 65,2 стор/хв
Монохромний лазерний друк
Якість друкуДо 1200 x 1200 точок/дюйм
Роздільна здатність друкудо 600 x 600 точок на дюйм
Тривалість прогрівуПрибл. 30 секунд або менше після ввімкнення (стандарт)
Прибл. 3 секунди або менше після ввімкнення (швидкий режим)1
Прибл. 6,2 секунди
Рекомендований щомісячний обсяг друку2000–7500 стор. на місяць
Робоче навантаженняМакс. 150 000 стор. на місяць2
Поля друку5 мм зверху, знизу, зліва та справа
10 мм зверху, знизу, зліва та справа (Envelope)
Захищений друк3
Друк із USB-накопичувача (JPEG, TIFF, PDF, XPS)
Друк штрих-кодів4
Google Cloud Print — усе готово для використання
iOS: AirPrint, програма Canon PRINT Business
Android; сертифіковано Mopria, підмикний модуль служби друку Canon, програма Canon PRINT Business
Використання носіїв друку
Подавання паперу (стандартна комплектація)Касета на 550 аркушів
Багатоцільовий лоток на 100 аркушів
3 касети на 550 аркушів кожна
Виведення паперу250 аркушів лицевою стороною донизу
Типи носіївЗвичайний, цупкий, відновлений, кольоровий, папір для друку документів,
етикетки, конверти, листівки
Касета (станд. комплектація):
A4, B5, A5, A5 (альб. орієнтація), A6, LTR, LGL, EXE, STMT, FLS, K16
Нестанд. розміри: ширина від 105,0 до 215,9 мм, довжина від 148,0 до 355,6 мм
Багатоцільовий лоток:
A4, B5, A5, A5 (альб. орієнтація), A6, LTR, LGL, EXE, STMT, FLS, K16, конверти (COM10, Monarch, DL, ISO-C5), картки покажчика (3 x 5 дюймів)
Нестанд. розміри: ширина від 76,2 до 215,9 мм, довжина від 127,0 до 355,6 мм
Касета (додатково):
A4, B5, A5, A5 (альб. орієнтація), A6, LTR, LGL, EXE, STMT, FLS, K16
Нестанд. розміри: ширина від 105,0 до 215,9 мм, довжина від 148,0 до 355,6 мм
Касета: від 52 до 120 г/м²
Багатоцільовий лоток: від 52 до 199 г/м²
автоматично
Касета (стандартна й додаткова):
A4, LTR, LGL, FLS
Нестанд. розміри: ширина від 210,0 до 215,9 мм, довжина від 279,4 до 355,6 мм
Від 60 до 120 г/м²
Загальні характеристики
Вимоги до живлення220–240 В (±10 %), частота 50/60 Гц (±2 Гц)
Споживання енергіїМаксимум: прибл. 1310 Вт або менше
У робочому режимі: прибл. 670 Вт або менше
Режим очікування: прибл. 9,5 Вт або менше
У режимі сну: прибл. 1,2 Вт або менше
Середнє споживання електроенергії (TEC): 1,6 кВт-год/тиж
Докладні відомості про директиву Lot26 див. на сторінці:
Звукова потужність5
У робочому режимі: 69 дБ
У режимі очікування: безшумний
Звуковий тиск6
У робочому режимі: 54 дБ
У режимі очікування: безшумний
409 x 376 x 275 мм
ВагаПрибл. 12,4 кг
Умови експлуатаціїТемпература: 10–30 °C (50–86 °F)
Відносна вологість: від 20 до 80 % (без утворення конденсату)
5-рядковий РК-екран, 5 світлодіодних індикаторів («Увімкнений», «Готовий», «Повідомлення», «Завдання» та «Економія енергії»), кнопки, 10 цифрових клавіш
Контролер
Тактова частота процесора528 МГц + 264 МГц
Пам’ять1 ГБ
Мови принтераUFRII (Ultra Fast Rendering), PCL5e7, PCL6, Adobe® PostScript3
Шрифти105 шрифтів PCL, 136 шрифтів PS
Інтерфейс і підключенняUSB 2.0 High-Speed, 10BASE-T/100 BASE-TX/1000BASE-T
Програмне забезпечення та керування принтеромІнтерфейс віддаленого користувача (RUI),
керування ідентифікаторами відділів,
Консоль керування iW: серверне програмне забезпечення для централізованого керування пристроями.
eMaintenance: вбудована RDS для забезпечення роботи віддалених служб, наприклад зчитування показів, автоматичного керування витратними матеріалами й віддаленої діагностики.
Сумісність uniFLOW з клієнтом uniFLOW Login Device Client для платформи MEAP однофункціональних принтерів
Windows® 10, Windows® 8.1, Windows® 8, Windows® 7, Windows® Vista, Server® 2016, Server® 2012R2, Server® 2012, Server® 2008R2, Server® 2008, Server® 2003R2, Server® 2003
Mac OS X 10.6 і пізніших версій
Linux8/Citrix
Витратні матеріали
Універсальні картриджіЗвичайний: картридж 041 (10 000 сторінок
Місткий: картридж 041H (20 000 сторінок
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Принтер |
| Тип принтера | Лазерный |
| Цветность печати | Черно-белая |
| Класс устройства | Офисный |
| Формат бумаги | А4 |
| Метод печати | Лазерная |
| Количество цветов | 1 |
| Скорость ч/б печати (A4) | 43 ст./мин |
| Интерфейсы | Ethernet, Wi-Fi, USB |
| Количество страниц | 150000 стр. |
| Особенности | Автоматическая двусторонняя печать |
| Операционная система | Windows |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип расходного материала | Тонер-картридж |
| Лоток подачи | 100 лист. |
| Лоток приема | 250 лист. |
| Разрешение печати | |
| Максимальное разрешение ч/б печати по Х | 1200 dpi |
| Максимальное разрешение ч/б печати по У | 1200 dpi |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 409 мм |
| Высота | 376 мм |
| Глубина | 275 мм |
| Вес | 12.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Порти підключення | Lan RJ-45, USB |
| Колір | Принтер |
- Цена: 6 900 ₴








