Canon i-SENSYS LBP3300
Надійний та практичний лазерний принтер з підтримкою всіх необхідних функцій для швидкої та економної роботи – двосторонній друк, можливість підключення по локальній мережі Ethernet*.
На додаток до цього - низький рівень шуму та енергоспоживання в режимі очікування та сну.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Страна производитель | Япония |
| Тип устройства | Принтер |
| Тип принтера | Лазерный |
| Цветность печати | Черно-белая |
| Класс устройства | Персональный |
| Формат бумаги | А4, А6 |
| Метод печати | Лазерная |
| Количество цветов | 1 |
| Скорость ч/б печати (A4) | 22 ст./мин |
| Интерфейсы | USB |
| Особенности | Автоматическая двусторонняя печать, Печать на глянцевой бумаге, Печать на карточках, Печать на матовой бумаге, Печать на фотобумаге |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип расходного материала | Тонер-картридж |
| Лоток подачи | 125 лист. |
| Лоток приема | 125 лист. |
| Разрешение печати | |
| Максимальное разрешение ч/б печати по Х | 600 dpi |
| Максимальное разрешение ч/б печати по У | 1200 dpi |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 370 мм |
| Высота | 258 мм |
| Глубина | 376 мм |
| Вес | 11 кг |
| Двусторонняя печать | |
| Дуплекс | Дуплекс |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір | Принтер |
| Порти підключення | USB |
Информация для заказа
- Цена: 4 000 ₴







