
KYOCERA ECOSYS M5526CDN Кольоровий лазерний БФП Нові картриджі
13 000 ₴
- Нет в наличии
+380 (68) 602-45-37
менеджер Андрей- +380 (66) 046-26-05Фізична Особа-Підприємець Вінс Андр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Модель Kyocera Ecosys M5526cdn верхнього рівня нової лінійки пристроїв серії Ecosys, що поєднує неперевершену якість кольорового друку з надзвичайно низькими витратами на експлуатацію, істотно спростить документообіг у вашій компанії.
Однопрохідний автоподатчик документів для двостороннього сканування, інтуїтивний сенсорний дисплей панелі управління з діагоналлю 4.3 дюйма і спеціальні програмні кнопки для спрощення документообігу підвищують продуктивність МФУ і відносять його до категорії виключно універсальних пристроїв. Ресурс кольорового тонера цього пристрою розрахований на друк 3000 страниц, що робить вартість друку 1 сторінки досить демократичною. Будьте впевнені, це нове МФУ стане прекрасним партнером для вашого бізнесу і дозволить вам по-новому поглянути на світ кольорового друку.
До 26 сторінок кольорової і чорно-білого друку в хвилину (формат А4)
Якість друку - 1200 точок на дюйм
Сенсорний дисплей з діагоналлю 4.3 дюйма для комфортної роботи
Однопрохідний автоподатчик документів для двостороннього сканування
Прямий друк з USB-носіїв і сканування на них
Високий рівень безпеки завдяки SSL, IPsec і Private Print
Стандартні функції двостороннього друку, копіювання, сканування і відправки факсимільних повідомлень
Компактний дизайн і низький рівень шуму
Однопрохідний автоподатчик документів для двостороннього сканування, інтуїтивний сенсорний дисплей панелі управління з діагоналлю 4.3 дюйма і спеціальні програмні кнопки для спрощення документообігу підвищують продуктивність МФУ і відносять його до категорії виключно універсальних пристроїв. Ресурс кольорового тонера цього пристрою розрахований на друк 3000 страниц, що робить вартість друку 1 сторінки досить демократичною. Будьте впевнені, це нове МФУ стане прекрасним партнером для вашого бізнесу і дозволить вам по-новому поглянути на світ кольорового друку.
До 26 сторінок кольорової і чорно-білого друку в хвилину (формат А4)
Якість друку - 1200 точок на дюйм
Сенсорний дисплей з діагоналлю 4.3 дюйма для комфортної роботи
Однопрохідний автоподатчик документів для двостороннього сканування
Прямий друк з USB-носіїв і сканування на них
Високий рівень безпеки завдяки SSL, IPsec і Private Print
Стандартні функції двостороннього друку, копіювання, сканування і відправки факсимільних повідомлень
Компактний дизайн і низький рівень шуму
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kyocera |
| Страна производитель | Япония |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип принтера | Лазерный |
| Тип сканера | Планшетный с автоматическим податчиком документов (АПД) |
| Цветность печати | Цветная |
| Класс устройства | Офисный |
| Формат бумаги | А4, А6 |
| Количество цветов | 4 |
| Скорость ч/б печати (A4) | 26 ст./мин |
| Скорость цветной печати (A4) | 26 ст./мин |
| Интерфейсы | USB, Ethernet |
| Количество страниц | 999 стр. |
| Особенности | Автоматическая двусторонняя печать, Печать на глянцевой бумаге, Печать на карточках, Печать на конвертах, Печать на матовой бумаге, Печать на фотобумаге, Печать на этикетках, Печать с мобильных устройств |
| Емкость лотка | 250 лист. |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип расходного материала | Тонер-картридж |
| Лоток приема | 50 лист. |
| Разрешение печати | |
| Максимальное разрешение ч/б печати по Х | 1200 dpi |
| Максимальное разрешение ч/б печати по У | 1200 dpi |
| Максимальное разрешение цветной печати по Х | 1200 dpi |
| Максимальное разрешение цветной печати по У | 1200 dpi |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 419 мм |
| Высота | 495 мм |
| Глубина | 427 мм |
| Вес | 26 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Порти підключення | USB |
Информация для заказа
- Цена: 13 000 ₴










