
МФУ лазерное Canon i-SENSYS MF443DW Wi-Fi КАК НОВЫЙ, гарантия 6 мес!
16 000 ₴
- Нет в наличии
+380 (68) 602-45-37
менеджер Андрей- +380 (66) 046-26-05Фізична Особа-Підприємець Вінс Андр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ці багатофункціональні чорно-білі принтери, створені для малого й середнього бізнесу, поєднують у собі такі якості, як швидкість, надійність і універсальні можливості підключення. З легкістю розкрийте весь потенціал свого бізнесу з індивідуальним налаштуванням елементів керування і друком із захистом PIN-кодом.
Стан ідеальний,як нові
В наявності кількість
Додаткові картриджі є в наявності.
Гарантія 6 місяців та після гарантійне обслугововуння
Двобічний автоматичний сканер
двобічний друк(дуплекс)
USB,Lan,Wi-Fi
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Страна производитель | Япония |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип принтера | Лазерный |
| Тип сканера | Планшетный с автоматическим податчиком документов (АПД) |
| Цветность печати | Черно-белая |
| Класс устройства | Офисный |
| Формат бумаги | А4, А6 |
| Метод печати | Лазерная |
| Количество цветов | 1 |
| Скорость ч/б печати (A4) | 38 ст./мин |
| Интерфейсы | Wi-Fi, USB, Ethernet |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип расходного материала | Тонер-картридж |
| Лоток подачи | 250 лист. |
| Лоток приема | 150 лист. |
| Разрешение печати | |
| Максимальное разрешение ч/б печати по Х | 1200 dpi |
| Максимальное разрешение ч/б печати по У | 1200 dpi |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 453 мм |
| Высота | 392 мм |
| Глубина | 464 мм |
| Вес | 17 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Порти підключення | Lan RJ-45, Wi-Fi, USB |
| Колір | Багатофункційний пристрій |
Информация для заказа
- Цена: 16 000 ₴








