
Принтер Xerox Phaser 3320DNI Wi-fi в стані нового ,лічильник 3800 сторінок
5 000 ₴
- Нет в наличии
+380 (68) 602-45-37
менеджер Андрей- +380 (66) 046-26-05Фізична Особа-Підприємець Вінс Андр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ми пропонуємо якісну техніку з ЄС та професійний сервіс друкуючих пристроїв.
Принтер Xerox Phaser 3320DNI в стані нового ,лічильник 3800 сторінок
-формат А4
-зі швидкість друку 35 стор / хв,
-функцієя двостороннього друку,
-мережевий інтерфейсом стандарту 10/100 BaseT,
-Wi-Fi і
-1200х1200
Гарантія 12 місяців,
Відправка НП,самовивіз вул.Волноваська 12/16
з 10 до 18
сб нед вихідні
Принтер Xerox Phaser 3320DNI в стані нового ,лічильник 3800 сторінок
-формат А4
-зі швидкість друку 35 стор / хв,
-функцієя двостороннього друку,
-мережевий інтерфейсом стандарту 10/100 BaseT,
-Wi-Fi і
-1200х1200
Гарантія 12 місяців,
Відправка НП,самовивіз вул.Волноваська 12/16
з 10 до 18
сб нед вихідні
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xerox |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Принтер |
| Тип принтера | Лазерный |
| Цветность печати | Черно-белая |
| Класс устройства | Офисный |
| Формат бумаги | А4, А5, А6 |
| Метод печати | Лазерная |
| Количество цветов | 1 |
| Скорость ч/б печати (A4) | 35 ст./мин |
| Интерфейсы | Wi-Fi, USB, Ethernet |
| Количество страниц | 80000 стр. |
| Особенности | Автоматическая двусторонняя печать, Печать с мобильных устройств |
| Мощность | 500 Вт |
| Емкость лотка | 250 лист. |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип расходного материала | Тонер-картридж |
| Лоток подачи | 300 лист. |
| Лоток приема | 150 лист. |
| Разрешение печати | |
| Максимальное разрешение ч/б печати по Х | 1200 dpi |
| Максимальное разрешение ч/б печати по У | 1200 dpi |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 37 мм |
| Высота | 27 мм |
| Глубина | 37 мм |
| Вес | 10 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір | Принтер |
| Порти підключення | Lan RJ-45, Wi-Fi, USB |
Информация для заказа
- Цена: 5 000 ₴




