
HP LaserJet Pro M377dw Цветное МФУ с Wi-Fi
16 000 ₴
- Готово к отправке
+380 (68) 602-45-37
менеджер Андрей- +380 (66) 046-26-05Фізична Особа-Підприємець Вінс Андр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Цветное МФУ HP LaserJet Pro M377dw с Wi-Fi в идеальном состоянии.
Печатайте, копируйте и сканируйте с помощью этого простого в использовании цветного МФУ, самого
компактного среди устройств HP данного класса . Это МФУ поддерживает двустороннюю печать и
беспроводное подключение
Качество печати ,состояние картриджей на фото.
Оплата на рахунок ФОП
Отправка НП,Деливери,самовывоз
| Тип: | БФП |
| Клас пристрою: | офісний |
| Технологія і палітра друку: | лазерна кольорова |
Принтер |
|
| Формат паперу: | A4 |
| Роздільна здатність друку, dpi:
? |
600x600 |
| Швидкість чорно-білого друку, стор./хв: | 24 |
| Швидкість кольорового друку, стор./хв: | 24 |
| Вихід першої чорно-білої сторінки, сек: | 9 |
| Вихід першої кольорової сторінки, сек: | 9,9 |
| Максимальний обсяг друку, стор./міс: | 50000 |
| Дуплекс: | є |
Витратні матеріали |
|
| Щільності паперу, г/м2: | 60-163 |
| Конфігурація картриджів: | чорний, блакитний, пурпурний, жовтий |
| Кількість картриджів: | 4 |
| Чорний картридж: | HP 410A (CF410A); HP 410Х (CF410Х) |
| Блакитний картридж (Cyan): | HP 410A (CF411A); HP 410Х (CF411Х) |
| Пурпуровий картридж (Magenta): | HP 410A (CF413A); HP 410Х (CF413Х) |
| Жовтий картридж (Yellow): | HP 410A (CF412A); HP 410Х (CF412Х) |
| Ресурс чорного картриджа, стор.: | 2300/6500 |
| Ресурс кольорових картриджів, стор.: | 2300; 5000 |
Сканер |
|
| Тип сканера:
? |
планшетний |
| Роздільна здатність, dpi: | 1200х1200 |
Копір |
|
| Швидкість чорно-білого копіювання, стор / хв: | 24 |
| Швидкість кольорового копіювання, стор / хв: | 24 |
| Автоподавач оригіналів:
|
є |
| Масштабування,%:
|
25-400 |
| Кількість копій за цикл:
|
99 |
Факс |
|
| Максимальна швидкість передачі / прийому, kbps: | немає |
| Внутрішня пам'ять факсу, сторінок (Мб): | немає |
Інтерфейси |
|
| USB: | є |
| Друк з USB-накопичувачів:
|
є |
| Друк з мобільних пристроїв:
|
+ (HP ePrint, Apple AirPrint, Wireless Direct, Mopria, Google Cloud Print 2.0 |
| Друк з карт пам'яті: | немає |
| Wi-Fi: | є |
| Bluetooth: | немає |
| NFC: | немає |
| Ethernet: | є |
| Інші: | немає |
Загальні характеристики |
|
| Кольоровий РК-дисплей: | + (10,92 см кольоровий, сенсорний) |
| Ємність подачі, стор:
? |
50+250+50+550 |
| Ємність прийому, стор:
? |
150 |
| Розміри, мм: | 426x652x414 |
| Вага, кг: | 23,2 |
| Енергоспоживання, Вт (максимум/очікування): | 560/19 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип принтера | Лазерный |
| Тип сканера | Планшетный с автоматическим податчиком документов (АПД) |
| Класс устройства | Персональный |
| Формат бумаги | А4, А5, А6 |
| Метод печати | Лазерная |
| Количество цветов | 4 |
| Скорость ч/б печати (A4) | 24 ст./мин |
| Скорость цветной печати (A4) | 24 ст./мин |
| Интерфейсы | Ethernet, Wi-Fi, USB |
| Количество страниц | 5000 стр. |
| Особенности | Автоматическая двусторонняя печать, Печать с мобильных устройств, Печать на фотобумаге |
| Емкость лотка | 250 лист. |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Б/У |
| Тип расходного материала | Тонер-картридж |
| Лоток подачи | 200 лист. |
| Лоток приема | 200 лист. |
| Разрешение печати | |
| Максимальное разрешение ч/б печати по Х | 1200 dpi |
| Максимальное разрешение ч/б печати по У | 1200 dpi |
| Максимальное разрешение цветной печати по Х | 1200 dpi |
| Максимальное разрешение цветной печати по У | 1200 dpi |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 426 мм |
| Высота | 414 мм |
| Глубина | 652 мм |
| Вес | 23 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Порти підключення | Lan RJ-45, Wi-Fi, USB |
Информация для заказа
- Цена: 16 000 ₴






