
Canon I-Sensys MF522x Wi-Fi Как новый лазеорный МФУ
17 000 ₴
- В наличии
- +380 (66) 046-26-05Фізична Особа-Підприємець Вінс Андр
Потужний лазерний багатофункційний пристній з Wi-Fi
Великий картридж (20 тис стор),швидкий принтер та двобічний автоматичний сканер.
Недорога багаторазова заправка картриджа
Серія - Sensys
Максимальна роздільна здатність друку - 1200x1200 dpi
Технологія друку - Лазерний друк
Тип пристрою - БФП
Роздільна здатність принтера/МФП - До 600 x 600 точок на дюйм
Друк - Чорно-білий
Кількість кольорів - (чорний колір)
Формат і щільність паперу:
Касета (стандартна та додаткова):
A4, A5, A5 (альбомна орієнтація), А6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, нестандартні розміри: мін. 105 x 148 мм макс. 215.9 x 355.6 мм
Багатоцільовий лоток:
A4, A5, A5 (альбомна орієнтація), А6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, картки для нотаток, конверти (COM10, Monarch, C5, DL), нестандартні розміри: мін. 76.2 x 127 мм макс. 215.9 x 355.6 мм
Щільність:
Касета (стандартна та додаткова): від 52 до 120 г/м²
Багатоцільовий лоток: від 52 до 199 г/м²
Підтримка ОС
Linux
Mac OS
Windows
Швидкість чорно-білого друку, стор./хв - 43
Дисплей - Кольоровий
Інші поверхні друку
Конверти
Межі зони друку
Поля друкування: по 5 мм зверху та знизу, зліва та справа
Інтерфейси
USB 2.0
Сумісні картриджі
Картридж 041 (10000 сторінок)
Картридж 041H (20000 сторінок)
Споживана потужність
Макс: 1380 Вт Очікування: 17 Вт Режим сну: 0.9 Вт
Вага (кг)
20
Додатково
Частота процесора: 2 по 800 МГц
Пам'ять: 1 ГБ
Розміри (Д х Ш х В), мм
480 x 464 x 452
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип принтера | Лазерный |
| Тип сканера | Планшетный с автоматическим податчиком документов (АПД) |
| Функции МФУ | Копир, Принтер, Сканер, Факс |
| Цветность печати | Черно-белая |
| Класс устройства | Офисный |
| Формат бумаги | А4, А5 |
| Количество цветов | 1 |
| Скорость ч/б печати (A4) | 43 ст./мин |
| Интерфейсы | Ethernet, Wi-Fi, USB |
| Особенности | Автоматическая двусторонняя печать, Печать на конвертах, Печать на матовой бумаге, Печать на фотобумаге, Печать на этикетках |
| Емкость лотка | 500 лист. |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип расходного материала | Тонер-картридж |
| Лоток подачи | 300 лист. |
| Лоток приема | 150 лист. |
| Разрешение печати | |
| Максимальное разрешение ч/б печати по Х | 1200 dpi |
| Максимальное разрешение ч/б печати по У | 1200 dpi |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 480 мм |
| Высота | 452 мм |
| Глубина | 464 мм |
| Вес | 20 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Порти підключення | Lan RJ-45, Wi-Fi, USB |
| Колір | Багатофункційний пристрій |
- Цена: 17 000 ₴







