АКЦІЯ!

БФП лазерний Xerox WorkCentre 3550 ЯК НОВИЙ гарантія 12 міс!
8 000 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 602-45-37
менеджер Андрей- +380 (66) 046-26-05Фізична Особа-Підприємець Вінс Андр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Цей багатофункціональний пристрій дає змогу друкувати, копіювати, сканувати та відправляти по факсу різноманітні документи, не захаращуючи приміщення додатковою технікою. Xerox WorkCentre 3550 з лазерною монохромною технологією друку забезпечить якісний повсякденний друк документів і текстів на офісному, щільному та перфорованому папері, бланках, етикетках, листівках, плівці та конвертах максимального формату А4 с досить високою швидкістю — до 33 сторінок за хвилину. Сканувати документи можна з роздільною здатністю 600x600 dpi в електронну пошту, на FTP-сервер, на SMB-сервер, у застосунок, на USB-накопичувач і на ПК. Копіювання відбувається як в оригіналі, так і з масштабуванням у діапазоні від 25-400%. Модуль двостороннього друку дасть змогу заощадити на папері, друкуючи з обох боків аркуша, а місткий двобічний податчик оригіналів на 60 аркушів дасть змогу автоматично сканувати документи з обох боків аркуша — потрібно просто помістити документ в ADF з урахуванням його ємності. Режим економії тонера забезпечить друк ще більшої кількості документів за мінімальних витрат. Xerox WorkCentre 3550 з ресурсом 80 000 сторінок на місяць — ідеальний варіант для економного друку за інтенсивної експлуатації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип сканеру | Планшетний з автоматичним податчиком документів (АПД) |
| Функції БФП | Копір, Принтер, Сканер, Факс |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 33 ст./хв |
| Інтерфейси | USB, Ethernet |
| Кількість сторінок | 80000 стор. |
| Ємність лотка | 500 стор. |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 582 мм |
| Висота | 553 мм |
| Глибина | 488 мм |
| Вага | 29.55 кг |
| Двосторонній друк | |
| Дуплекс | 2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Багатофункційний пристрій |
| Порти підключення | Lan RJ-45, USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴


